Kasutustingimused

Anna oma panus!

Sisesta toetuse summa – Kirjuta lahtrisse summa, millega soovid toetada või vali endale sobiva suurusega summa 10,30 või 50€. Valida saad ka püsiannetajaks hakkamise. 
Täida kontaktandmete väljad – Isikukoodi küsime selleks, et saaksid annetuselt tulumaksu tagasi küsida. JA Eesti kuulub tulumaksusoodustusega sihtasutuste ja mittetulundusühingute nimekirja.
Soorita makse – Vali makseviis. Toetada on võimalik Swedbanki, SEB, LHV, Luminori, Coop panga ja Pocopay pangalingi kaudu. Krediitkaardi makse puhul saab maksta Visa ja Mastercardiga.

 

Eesmärk on koguda raha JA Eesti põhitegevuse ja erisündmuste toetamiseks. Umbes kolmandik JA Eesti põhitegevusest ja õpilaste üritustest ning täies ulatuses õpetajate koolitus on toetatud Edu ja Tegu ettevõtlusõppe programmi kaudu Euroopa Sotsiaalfondist. Annetusi vajame juurde suursündmusteks, arenguhüppeks ja põhitegevuse alalhoidmiseks. Teie annetustega saame toetada järgmisi tegevusi:

 • Eesti Õpilasfirmade laat 2024
 • Eesti parim Õpilasfirma 2024 võistlus
 • JA algklasside õppeprogrammi programmi ja õppevara uuendamine
 • JA Eesti põhitegevus

Enne makse sooritamist tutvu juhendiga. Tegemist on annetusega. Annetusele ei laiene 14-päevane taganemisõigus. 

Toetada saab ööpäevaringselt. Makse tegemiseks vali sobiv summa eurodes (€). Makse tegemiseks küsime vaid neid andmeid, mis on vajalikud makse sooritamiseks. Makse tegemiseks vali makseviis ja vajuta nuppu „Toeta“. Makse saab teha pangalingi kaudu või krediitkaardimaksena. Krediitkaardimakse puhul saab valida ka püsitoetuse.

Makseviisid

 • Toetuse tegemise kinnitus väljastatakse süsteemi poolt automaatselt peale tellimuse sooritamist, mis ootab tasumiskinnitust. Kui kinnitust ei tule 1 tunni jooksul alates toetuse tegemisest, võta palun ühendust kersti@ja.ee. Võimalik, et Sinu poolt sisestatud e-maili aadress ei ole korrektne, e-postkasti maht on ületatud või e-kiri on jäänud kinni spämmifiltrisse. 
 • Maksmine internetipangas käib koostöös Maksekeskusega, mis võimaldab lihtsalt ja turvaliselt maksta interneti kaudu tehtud ostude eest. Sind suunatakse leheküljele, kus saad valida oma panga ja maksta tellimuse eest sulle sobiva pangalingi kaudu.
 • Isikuandmete vastutav töötleja on JA Eesti. JA Eesti edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
 • Püsimakset saab vormistada ainult krediitkaardi maksena. Püsimakse vormistamisel sisesta summa, mis hakkab iga kuu 12. kuupäeval Sinu kontolt maha minema. Makseperiood on piiratud krediitkaardi kehtivusega: kui krediitkaardi kehtivusaeg lõpeb, lõpeb ka püsimakse. Kui Sinu kontol pole piisavalt vahendeid, kaart on suletud või kaardi kehtivusaeg on lõppenud, siis peale kolme ebaõnnestunud katset püsimakset teostada, püsimakse aegub.

  Kui soovid juba määratud püsimakse lõpetada varem, siis palun kirjuta oma soovist kersti@ja.ee. Peatame püsimakse esimesel võimalusel, hiljemalt kirjale järgnevast kuust.

 • Toetussumma sisaldab Eesti Vabariigis kehtivaid riiklikke või kohaliku omavalitsuse poolt kehtestatud makse.

Lisainfo

Küsimuste ja ettepanekutega võib alati pöörduda Kersti Loori poole kersti@ja.ee

Täname toetuse eest!